Databáza na CD/XLS

Všetky údaje o firmách priamo vo vašom počítači. 

DATABÁZA  FIRIEM.eu  je klasický program pre Váš počítač s operačným systémom WINDOWS XP, WINDOWS vista, Windows 7. Nie je potrebný internet ani Excel. Samozrejme databáza je dostupná aj v Excel formáte (prípadne TXT, CSV).

Program neobsahuje žiadne vírusy ani reklamy, je produktom slovenskej firmy a je ho možné zakúpiť formou dobierky na CD i stiahnutia z internetu. Platba je možná cez paypal a klasický prevodný príkaz na Slovenský aj Český účet. Možnosť fakturácie v českých korunách.

Aktuálne je v programe viac ako:

 

85.000 SK FIRIEM - 150,-Eur

316.000 CZ FIRIEM - 250,-Eur

401.000 SK+CZ FIRIEM - 350,-Eur

 

V našej databáze SK a CZ firiem nájdete všetky podstatné veci o firmách:
- názov
- ulica
- mesto
- psč
- ičo, dič, ič dph
- telefón, mobil, fax
- email
- kategória

Počet mobilných telefónnych čísel: 54.889
Počet pevných liniek: 47.089
Počet faxov alebo pevná linka č.2: 20.075
Počet emailov: 67.673 (nutné vyžiadať si súhlas od firiem na doručovanie reklám! Spam je protizákonný!)

Táto databáza nie je totožná z predávanou databázou. Svedčia o tom aj rozdielne počty. Databáza, ktorá je na predaj obsahuje namiesto 115.000 záznamov len 85.000 záznamov, ktoré sú overené a pravidelne aktualizované. Neustále sa dopĺňajú nové aj vďaka tomuto portálu. Firma registrovaná na tomto portáli však nemusí zverejniť svoj záznam aj v predávanej databáze (zaškrtnutím políčka "len web")

 

OBJEDNAŤ TU

 

Download DEMO verzií tu:

 

Nie sme platci DPH, možnosť platby aj na Paypal, Sk účet (Tatra banka a.s.) a CZ účet (Komerční banka a.s.)  Neustále sa dopĺňajú nové firmy! Aktualizácie na 1 rok v cene! Ďalsie aktuzalizácie nie sú povinné ale dajú sa dokúpiť za 50,-Eur/rok. Databáza neobsahuje súhlasy na zasielanie reklamných emailov. Ak chcete firmy osloviť so svojou ponukou, musíte si v zmysle zákona vopred vyžiadať ich súhlas. Ak chcete firmám odoslať hromadný email, využite napr. legálny emailing od www.hromadnymail.sk ktorí preberú zodpovednosť za emailing a garantujú učinnosť poštom preklikov na Váš web.

 

Samostatné vyselektované databázy:

Pokiaľ potrebujete len určitú oblasť podnkania, už nemusíte kupovať celú databázu. Neustále vyvíjame ďalšie samostatné databázy. V samostatných špecializovaných databázach môžu byť aj také záznamy, ktoré nie sú v hlavných databázach nakoľko sa vyvíja samostatne.

Lekári, nemocnice, ambulancie a lekárne (podkategórie TU) - 9.200 ks = 30,-Eur

 

 

Hromadný email firmám

Alebo chcete firmám odoslať hromadný email? Doporučujeme využiť služby www.hromadnymail.sk kde Vám zabezpečia odoslanie hromadného emailu na ich vlastné databázy. Pozor, neodosiela sa na databázu tejto stránky, majú vlastnú databázu ktorá obsahuje aj súhlasy od firiem. Cena za odoslanie legálneho hromadného emailu je 150,-Eur vrátane garancie preklikov.